Dobre i lepsze

Samochody to jedne z najbardziej ulubionych zabawek chłopców w różnym wieku. Poniżej opisywałem łóżka dziecięce w kształcie samochodów, kilkanaście modeli dostępnych jest na stronie sklepu Artbo, od kilku tygodni oferta powiększyła się o kilkanaście nowych łóżek z bardzo ciekawymi modelami, wśród których znajdziemy np legendarnego forda mustanga czy też łóżko, które do złudzenia przypomina samochód marki BMW.

Zobaczcie sami

Łóżko dziecięce w kształcie samochodu

łóżko samochód

A oto BMW do pokoju dziecka

łóżko BMW

To jedynie czubek góry lodowej, na stronie sklepu dostępnych jest jeszcze kilkanaście modeli a każdy w kilku wariantach kolorystycznych i z możliwością konfigurowania opcji dodatkowych.

Dzieci kochają zabawki, nigdy nie uważają, że mają ich za dużo i zawsze znajdzie sięjakaś, którą bardzo chciałyby mieć.

Rodzice kochają dzieci i starają się (z reguły) zapewnić im jak najlepsze warunki do rozwoju i zabawy, w tym należy zawrzeć kupowanie zabawek, jako elementów stymulujących oraz przetargowych w wielu trudnych sytuacjach.

Nasza propozycja to wspaniały kompromis pomiędzy zabawką i czym co i tak rodzice są zmuszeki co jakiś czas kupować, a mianowicie meblem.

Mebel o jakim będzie mowa to nowość na rynku, która pojwaiła się tuż przed BN 2016. Jest to łóżko dziecięce w kształcie lokomotywy.

Spójżmy sami na ten produkt i oceńmy jego wykonanie, w naszym mniemaniu jest bardzo dobry, ponadto jak inne wyroby tego producenta posiada wszystkie niezbędne atesty i może być używany przez dzieci.

Łóżko parowóz w kolorze czerwonym, choć parowozy z reguły były czarne :)

łóżko lokomotywa czerwona

Wkrótce będzie mozna go nabyć na stronie http://artbo.plDodaj komentarz


Dodaj

© 2013-2018 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl